Wydzielina w trakcie stosunku

Mam pytanie od paru miesięcy jak się kocham z moim chłopakiem moja pochwa wydziela bardzo dużo białej gęstej wydzieliny. To się dzieje tylko przy zbliżeniu intymny. Czy coś jest ze mną nie tak?

Dzień dobry.

Prawdopodobnie wydzielina, o której Pani pisze, to tzw. lubrykant, którego funkcja polega na zwilżeniu ścianek pochwy w celu umożliwienia penetracji przez członek. Dodać trzeba, że wydzielanie płynu lubrykacyjnego uzależnione jest od stanu podniecenia kobiety. Innymi słowy - im większe podniecenie, tym większa ilość wydzieliny.
Odpowiadając na pytanie - jest z Panią wszystko w porządku. Dla większej pewności może się Pani skonsultować z ginekologiem.

Pozdrawiam.

Witam, najprawdopodobniej powodem jest silne podniecenie w trakcie zbliżenia, ale na wszelki wypadek proszę udać się do ginekologa i wykonać podstawowe badania.Pozdrawiam