Wydzielina z piersi a colitus ulcesrosa

Witam :-) od ok roku z prawej piersi gdy naciskam wydobywa się jakiś biały płyn mam tak od czasu operacji która przeszłam 10.01.2013 z powodu colitus ulcesrosa. Co to takiego ?co mam robić?proszę o poradę

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany przez Panią biały wyciek z piersi najpewniej jest wynikiem zaburzeń hormonalnych, tj. hiperprolaktynemii. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka, a przede wszystkim oznaczenie poziomu prolaktyny. Sugeruję zatem konsultację endokrynologiczną.