Wygląd sromu jak w liszaju twardzinowym

Jestem 15 lat od ostatniej miesiączki. Nie mam żadnych chorób, nie biorę żadnych leków, nie pale i nie piję.USG dopochwowe ok, cytologia ok. Wargi sromowe zrobiły sie białe i okropnie bolą gdy dotykam np papierem toaletowym. Ginekolog stwierdził bielactwo i zapisał maść L3 Priurigo, po ktorej biała skorka zaczeła schodzić, pojawiły się ranki, ból jest okropny jak po oparzeniu wrzątkiem. Wygląd sromu jak w liszaju twardzinowym, ale nie ma zgrubień. Ratuję jak mogę łagodzi maść tranowa. co robić?

Proszę ponownie w tej sprawie skonsultować się z ginekologiem prowadzącym. Musi zmienić leczenie skoro nastąpiło pogorszenie miejscowe i włączyć nowe leki.