Wykorzystywanie uczciwości

Dlaczego bycie uczciwym człowiekiem staje się dla wielu pożywką do ataku na takiego człowieka? I dlaczego wielu próbuje poprzez uszczypliwości i złośliwości niszczyć takiego człowieka? Czy jeśli dana osoba nie potrafi się skutecznie temu przeciwstawić, powinna jak najprędzej zmienić środowisko, by nie zatracić tego, co jest czymś tak pięknym?

Warto raczej, żeby nauczyła się stawiać granice, nauczyła asertywności i nie pozwalała się wykorzystywać. Zachęcam do konsultacji z psychologiem, który pomoże sobie radzić w relacjach.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza