Wymioty a alergia pokarmowa u dziecka

Witam mam dziecko które ma 2miesiace non stop mi ulewa można powiedzieć wymiotuje byliśmy u lekarza który powiedział mi ze ma refluks i przepisał nam gaviscon infant ale nie kazał zmieniać mleka czy to dobrze a może ma alergie na pokarm?w tej chwili pije mleko hipp organic

Witam,

Proszę zmienić mleko na typ HA (bez laktozy) i sprawdzić reakcję, jeśli nie daje to Pani spokoju. Dziecku nie zaszkodzi, nawet, jeśli to tylko refluks, a Pani będzie spokojniejsza.

Pozdrawiam

W tej sytuacji warto podjąć decyzje wspólnie z lekarzem pediatra prowadzącym dziecko. Jeśli nie jest Pani pewna- warto go dopytać i rozwiać wątpliwości. Gdy Pani będzie bardziej pewna i spokojna, na pewno pomoże to także Maluszkowi.