Wymioty, bolesność brzucha a krew w stolcu

U mojej 15-letniej córki zaobserwowałam trwający tydzień ból brzucha, zaparcia, córka twierdziła, że krew w kale (jasne, czerwone płaty w kawałku kupy, reszta normalna - tak to opisała), a dzisiaj wymiotuje i mówi, że brzuch nie przestaje jej boleć. Panikuje, że może mieć raka żołądka lub jelita. Co to może być za dolegliwość?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, konieczne jest badanie lekarskie aby móc się wypowiedzieć. Przyczyn może być wiele.