Wymioty, niedoczynność tarczycy a niechęć do jedzenia

Mój problem polega na tym, że nie mogę jeść. Zawsze jadłam normalnie, dopiero od ok. tygodnia nie mogę (zaczęło się to razem z miesiączką, ale okres przeszedł a niechęć do jedzenia została). Chcę zjeść, ale nie mogę, chce mi się wymiotować i boli mnie brzuch mniej więcej na wysokości wątroby, ale na środku. Jak poczuję jakiś zapach jedzenia, od razu zbiera mi się na wymioty. jakiś czas zmagałam się z niedoczynnością tarczycy, ale niby przeszło. Proszę o pomoc, bo naprawdę juz mnie to męczy.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wykluczyła Pani ciażę? Radzę udać się do leakrza, ponieważ konieczne jest badanie lekarskie oraz rozpoczęcie diagnostyki Pani dolegliwości.
Pozdrawiam

A czy przyjmuje Pani jakieś leki? Coś nowego się pojawiło w pani życiu? Jeżeli problem nie przejdzie pomimo prób przyjmowania małej ilości posiłków proponuję udać sie do lekarza w celu wykonania diagnostyki.