Wymioty przy zajęciach na basenie

Witam. Mam 20 lat i raz w tygodniu mam zajęcia na basenie, podczas których wymiotuję. Byłem dziś u lekarza który wystawił mi zwolnienie z tych zajęć ale ja chciałbym jednak na nie uczęszczać. Staram się prawidłowo odżywiać przed i po treningu. Jak mogę dalej pływać i nie wymiotować?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza gastroenterologa. Być może konieczne będzie wykonanie gastroskopii aby określić przyczynę. Proponuję do tego czasu zaprzestać udział w tych zajęciach.