Wynik badania EKG i bóle nóg

witam.robiłem sobie ostatnio ekg. Rytm zatokowy częstotliwość 73, czasy trwania załamków(milisekundy) P 102; PQ 130; QRS 104; QRST 354; T 158. Kąty osi elektrycznych (stopnie) P 68; QRS 34; QRS-T 35; T34 czy moje wyniki są dobre? dodam, że robiłem badanie ponieważ po pracy bolą mnie nogi, kiedyś tak nie było.do tego mam sporo czerwonych plam na nogach które szczypią mocno,po nocy cierpną mi nogi i nie raz ręce, problemy z zasypianiem,odczuwam kłucie w klatce dość często.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis EKG jest nie wystarczający aby móc dokładnie ocenić badanie, należy je dokładnie obejrzeć i wykonać odpowiednie pomiary. Niestety maszyna odczytuje wynik ale nie jest w 100 % skuteczna. Aby móc coś więcej powiedzieć co do występujących objawów konieczne jest badanie lekarskie. Proszę się udać się do lekarza rodzinnego.