Wynik badania magnezu u 29-latki

Witam mój wynik magnezu to 1,9 a norma jest 1,6-2,3 czy mój wynik mieści się w normie czy jest niski. Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam!
Wynik jest w normie. Pytanie, czy odczuwa Pani jakieś skutki niedoboru magnezu? Jeśli takie występują badanie można ewentualnie powtórzyć w innym laboratorium. Można także zastanowić się, czy objawy nie są spowodowane innym niedoborem, np. potas. Pozdrawiam!