Odpowiednia suplementacja magnezem

Witam.Mam pytanie odnośnie suplementacji magnezu.W ostatnich badaniach wynik byl w normie-gornej granicy,jednak często odczuwam zmęczenie i senność,oraz piję dużo kawy.Dowiedziałem się,że różne mogą być wartości mg we krwi a inne w komórkach? Pytanie,czy można bezpiecznie suplementować mg,nawet jeśli nie występuje niedobór? Preparat jaki zakupiłem to Magne B6Max. Po stosowaniu mg,czuje się lepiej,ale czytałem,że można też przedawkować..proszę o poradę

Aleksander Ropielewski

Jeżeli Pani wartości referencyjne mieszczą się w normie to nie ma powodu do obaw. Warto jednak zastanowić się jednak czy skoro ma pani prawidłową zawartość magnezu w organizmie czy jest to powód Pani zmęczenia i senności. Myślę, że warto udać się do lekarza, bo być może przyczyna jest gdzie indziej (np. niedokrwistość)

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski