Wynik badania mammograficznego i USG piersi u 51-latki
Witam! Mam 51 lat w badaniu mammograficznym piersi, cień 9 mm krągły w piersi lewej na 12-tej, w piersi prawej na 8-ej 8 mm. Na usg zmiana ogniskowa w piersi prawej nieregularna z przepływami przbiegającymi bocznie na obwodzie do ok 8x7x6mm. Co mam w takie sytuacji zrobić do onkologa dopiero mogę dostać się za m-c?

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
zmiany w piersiach sa stosunkowo częste, proszę byc dobrej myśli, wiekszość jest niezłośliwa, proszę spróbować wczesniej dostać się do lekarza.