Wynik badania MR w przypadku głuchoty

Z badania MR: "W istocie białej podkorowej półkul mózgu są obecne ogniska podwyższonego sygnału w obrazach T2, nie powodujące ograniczenia dyfuzji, nie wzmacniające się po CM". Reszta MR głowy jest OK. Jak można interpretować taki opis? Badanie zrobione do nagłej głuchoty ucha prawego.

Piotr Pilarski

Podwyższony sygnał w obrazie T2 oznacza płyn. Wynik należy interpretować w oparciu o cały obraz kliniczny

Pozdrawiam.