Wynik badania nasienia 40-latka

Witam moj mąż ma 40 lat- zrobił badania nasienia - oto jego wynik objetosc 0.4ml na czerwono,kolor mleczny,lepkosc na czerwono , ph 8.2 . w koncentracji calkowita liczba w ejakulacie 14.6 x 10 na czerwono,żywotnoośc 49 na czerwono,stwierdzono oligoasthenzoospermia - czy jest w stanie poprawic wynik lekarstwami? jest szansa na wzmocnienie nasienia? prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, określenie skuteczności leków w przypadkach podobnych po Pani męża można jedynie określić podczas badania lekarskiego. Zalecam udanie się do lekarza urologa/seksuologa.