Wynik badania nerki rok po wycięciu guza nerki

Pół roku po wycięciu guza nerki l.. "W miąższu środk.części nerki l. widoczne jest ulegające słabszemu od otaczającego miąższu wzmocnieniu kontr. niejednorodne ognisko 1,4 cm, w tej lokalizacji podwyższenie densyjności tk.tłuszczowej oraz odcikowe niewielkie pogrubienie oraz 'zaciągnięcie' blaszki powięzi G. Obraz zmian pooperacyjnych". Poza tym nerki zmian nie wykazują, węzły ch. niepowiększone. Układy zbiorcze nerek nie są poszerzone, ewidentn. cech konkrementów nie wykazano Jak interpretować?

to zapewne pozostałości po zabiegu operacyjnym - najbardziej prawdopodobny zhemolizowany krwiak - proszę skonsulotwać z lekarzem operującym i wykonać kontrolne USG za 3-6 miesięcy.