Wynik badania PET-CT po chemioterapii i operacji raka esicy

WITAM Jestem po operacji raka esicy i po sześciomiesięcznej chemioterapii (LF1). Po chemioterapii byłem na badaniu PET-CT w Bydgoszczy. Z tego badania są takie wnioski: Obraz węzłów chłonnych jamy brzusznej oraz węzła chłonnego przymostkowego typowy dla nowotworu. Zmiany w stawie biodrowym do dalszej oceny(nie można wykluczyć zmiany łagodnej). Zmiana w odbytnicy do oceny endoskopowej. Pozostałe opisane zmiany nietypowe dla nowotworu.  Proszę Pozdr. Andrzej

PET jak każde badanie jest badaniem dodatkowym do oceny przez lekarza, który je zlecał w badaniu przedmiotowym, innych badaniach dodatkowych i wynikach okołooperacyjnych