Wynik badania PET i stan po chemio- i radioterapii

Dzień dobry, czy dostanę od lekarza rodzinnego "zieloną kartę" jeżeli jestem po chemio i radio terapii (zakończone w lipcy 2014r.) a ostatnie badanie pet pokazało węzły w fazie aktywnego procesu rozrostowego?

Lek. Tomasz Budlewski

Z tego co było powiedziane u lekarza Rodzinnego Główna Diagnostyka Ma Być NAKIEROWANA na pierwsze rozpoznanie nowotworu. Proponuje udać się do onkologa.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

zielona karta jest wystawiana na wypadek podejrzenia nowotworu a nie dla pacjentów z rozpoznaną chorobą nowotworową.

Pozdrawiam.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Tak, ww. kartę może wydać także lekarz który prowadzi Pani dotychczasowe leczenie onkologiczne.

z poważaniem
Michał Kurek