Wynik badania TK jamy brzusznej z miednicą 27-latka do analizy

Witam Prosze o intrepretacje badania tomografi komputerowej j.brzusznej z mednicą. Od 6 miesiacy boli mnie oraz kłuja i ropieja oczy. Wynik tk . j brzusznej : Wszystki ok oprócz 1 . Podejrzenie kaskady żolądka 2. W krężce jelita obecnych jest kilka wezłów chłonnych wielk . 8 mm 3. Na granicy skanningu przy lewej konorze serca obecna jest struktura o wyn 19,5 x 18 mm o densyjności ok 7 j.H przed kontrastem ,nie wzmacniająca sie po jego podaniu. Torbiel?

Poza wskazaniem na pogłębienie diagnostyki ku górze nie ma żadnej innej patologii. Proszę odwiedzić lekarza i przedstawić wynik. Decyzja dalsza w gabinecie. Przy okazji, ból oczu nie był wskazaniem do diagnostyki pogłębionej jamy brzusznej.