Wynik badania USG jamy brzusznej 58-letniej osoby do analizy

Prosze o interpretacje badania USG JAMY BRZUSZNEJ. Wątroba nieco powiększona, o wymożonym echogramie miaższu. Przypęcherzykowo w placie prawzm ognisko hzpoechogenicyne sr. 13 mm, ponadto w placie prawzm 2 ogniska hzpoechogenicyne sr, 8 i 6 mm. Brzeżnie torbiel 13x12 mm, w placie lewym policykliczna torbiel 13x15 mm z przegrodą. Nadmieniam, że w październiku 2015 w badaniu z żywej kropli krwi wykryto u mnie tasiemca bąblowatego. Czy to może być na tym tle. Bardzo proszę o radę co mam robic

Zbyt mało danych na postawienie jednoznacznej diagnozy. Jakie zalecenia postawił radiolog, czy zmiany hipoechogenne są jednoznaczne czy wymagają pogłębienia diagnostyki?