Wynik badania tomografii komputerowej kręgosłupa 40-latki
Proszę o interpretacje badania tomograficznego kręgosłupa . Wymiar strzałkowy światła kanału kręgowego wynosi ok. 11,7 mm na poziomie L3. Na poziomie L3 L4 bez widocznego penetrowania krążka dokanałowo .Umiarkowanej wielkości wałowaty osteofit na przedniej krawędzi płytki granicznej górnej trzonu L4 .Na poziomie L4 L5 szerokopodstawna centralna z dyskretną lateralizacją - prawoboczną wypuklina krążka międzykręgowego na 6mm z modelowaniem worka oponowego i prawego korzenia nerwowego .

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam! Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wróży odpowiednie postępowanie.
Witam,
Pisanie czegokolwiek bez analizy obrazów z badania i dokładnego zbadania stanu neurologicznego mija się z celem. Prosze o kontakt : bajko1@wp.pl