Wynik badania USG tarczycy i problemy z oddychaniem

Witam.W 2010 r robilem USG tarczycy ; struktura tarczycy normoechogeniczna/ Pł. prawy o wym.19x25x43 mm/Pł. lewy o wym.20x25x43 mm. W PP widoczne dwie częsciowo otorebkowane zmiany o wym. :7x9x9 mm,oraz 5x6x8mm. W styczniu 2014 r. robilem TSH 0,566 . Żlę sie czuję mam problemy z oddychaniem ,czasami jak bym sie dusil - co to może być ?

Witam. Wymiary tarczycy są prawidłowe, problemy z oddychaniem raczej nie wynikają więc z jej powiększenia. Sugeruję wizytę u laryngologa który oceni budową jamy gardła w bezpośrednim badaniu.