Wynik badania Werstern blot a borelioza

Zrobiłem badania western blott.Jedynym dodatnim białkiem było P30 intensywność 46+ WBi IgG uznany jako wysoko specyficzny.Czy to może świadczyć o boreliozie?Aktualnie mam typowe objawy boreliozy(3/4objaw wg Burrascano). Wykluczyłem również SM-mr głowy z kontrastem,tk głowy,pole widzenia,Badanie wzrokowych potencjałów wywołanych i wszystko w normie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie całości wyników. Proszę koniecznie udać sie do lekarza rodzinnego lub do lekarza zlecającego powyższe badania.