Wynik badania zleconego z powodu zgagi

Witam, proszę o wytłumaczenie opisu badania, w części P/odźwiernikowej pstra błona śluzowa. Jeziorko śluzowe miernie obfite, przezroczyste. Testu urazowy dodatni. Badanie zlecone ponieważ odczuwam zgagę, cofanie się pokarmu, czuję cały czas coś w gardle czasami mnie dusi w klatce. Proszę o odpowiedź jak dalej postępować i się leczyć. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

z opisu wynika, że rozwijają się w Pani przewodzie pokarmowym bakterie H. pylori. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego, który zapisze Pani leki dostępne na receptę.

Pozdrawiam.