Wynik biopsji tarczycy u 39-latki

Mam wynik biopsji tarczycy i nie wiem co on oznacza, proszę o interpretację. Mam 39 lat. Rozpoznanie histopatologiczne: 1 W rozmazie krew; 2) W rozmazie na krwistym tle drobne płaty normotypowych tyreocytów; Wg klasyfikacji Brthesda - II. Proszę o odpowiedź co to oznacza

Magdalena StusiĹska

Oznacza to że preparat był złej jakości i że trudno było go ocenić, jednak to co zostało ocenione- nie odbiega od normy.