Wynik cytologii a poród siłami natury

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy przy wyniku cytologii 3 CIN I HPV, poród drogami natury jest bezpieczny? Czy jest to wskazanie do cc? I czy zawsze przy łożysku przodującym wykonywane jest cc?

Elżbieta Rhone

Witam,
łożysko może w różnym stopniu przodować. Obecnie jednak zazwyczaj przy łożysku przodującym wykonuje się cięcie (inne czynniki w tym wypadku mają mniejsze znaczenie).