Wynik mammografii 49-latki do analizy

Witam! Jestem kobietą 49 letnią. Po badaniu mammograficznym piersi otrzymałam opis badania: "Piersi o budowie tłuszczowo-gruczołowej z cechami włóknienia. W seg. centralnym piersi lewej widoczne zagęszczenie o śr. 18 mm-układ tkanki gruczołowej? torbiel? inna etilogia? "Proszę o dokładniejsze wyjaśnienie powyższego wyniku mammografii.

W celu uzupełnienia badania i rozstrzygnięcie wymagane jest badanie USG piersi i bez niego interpretacja mammografii nie jest możliwa.