Wynik MR głowy 70-letniej osoby do analizy

Witam, proszę o interpretację wyników rezonansu głowy 70-letniej kobiety. W istocie białej okołokomorowej liczne, częściowo zlewające si ę ogniska naczyniopochodne. Bardzo duże zaniki korowe płatów czołowych, ciemieniowych i skroniowych, zwłaszcza przednich biegunów. Dziękuję

Opis MRI łowy jak wyżej :W istocie białej okołokomorowej liczne, częściowo zlewające si ę ogniska naczyniopochodne. Bardzo duże zaniki korowe płatów czołowych, ciemieniowych i skroniowych, zwłaszcza przednich biegunów.
Zmiany naczyniopochodne i cechy zaników mózgu, do interpretacji!
Ważne objawy kliniczne, stan pacjentki!

wskazana pełna konsultacja Neurologiczna
Pozdrawiam