Wynik TK a mrowienie rąk i pleców, ból barków i silne bóle głowy

Witam,proszę o informację,czy niżej opisane zmiany mogą powodować mrowienie rąk i pleców w pozycji leżącej,ból barków i okolicy łopatek,silne,napadowe bóle głowy: Wynik tk-zniesienie lordozy szyjnej z wytworzeniem wtórnej kyfozy na poziomie C4-C6.Ząb obrotnika niesymetrycznie ustawiony-odl.między masą boczną C1 i zębem obrotnika po str.lewej ok.2,5 mm,po prawej ok.5 mm.Niewielka esowata skolioza odc.Th-I kręgosłupa. Ostre ustawienie kości krzyżowej.(badanie było robione po upadku z wysokości)

Witam!!! Powyższe zmiany same w sobie nie powoduja dolegliwosci bólowych, ale "zruszenie" stabilnosci kręgosłupa, a zwłaszcza struktur naczyniowo-nerwowo- miesniowych przebiegajacych w jego sasiedztwie w wywniku upadku - JAK NAJBARDZIEJ moga powodować dolegliwosci którePani opisuje.JEżeli upadek był niedawno -sugerowałbym udanie sie do neurologa lub ortopedy celem zweryfikowania objawów neurologicznych i wdrożeniem leczenie (czy też fizykoterapii) lub/i poszerzenia diagnostyki o MRI odcinka szyjnego kregosłupa. Dużo zdrowia