Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wynik TK głowy z kontrastem i nowotwór złośliwy prostaty

Witam Na podstawie TK głowy z kontrastem ostatecznie rozpoznano (wg ICD):G44.8 , na obrazie występują niewielkie pola zaniku tkanki mózgu.Nadmieniam ,że od jakiegoś czasu występują bóle głowy i szumy w głowie,problemów z pamięcią nie mam. Przyjmuję Wicebrol Forte 10 mg 2 x dziennie.Czy to początek demencji starczej? Mam 66 lat i od trzech lat leczę się na nowotwór złośliwy prostaty (Brachyterapia ,Radioterapia i Diphereline co 3 m-ce)czy może to mieć związek ze zmianami w mózgu .
MĘŻCZYZNA, 66 LAT ponad rok temu

Udar - kiedy wezwać karetkę?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.

Na wszystkie pytania powinien odpowiedzieć onkolog prowadzący , zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy