Wyniki badań CMV w 12. tygodniu ciąży

dzien dobry jestem w 12 tygodniu ciazy i wlasnie odebralam wyniki badan cmv igG ( icd-9; f19) i nie bardzo wiem jak go odczytac a wizyte u mojego lekarza mam za dwa tygodnie a sie bardzo martrwie !! moj wynik to : 120.3 AU/ml 0,0 - 0,6 ujemny powyzej 0,6 dodatni

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli przeciwciała w klasie IgM były ujemne to taki wynik świadczy o przebyciu infekcji. Nie ma powodu do niepokoju. W przeciwnym wypadku należy udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.