Wyniki badania cholesterolu u 62-latka

moj maz 62 l. odebral wyniki chlesterolu b. madry lekarz powiedzial ze jest dobrze a my myslimy inaczej pytanie dlaczego HDL =8 a LDL= 77 cholesterol=123? maz ma cisnienie 120 /80 po 10 mg amlodypiny (140/90 bez leku lub wiecej) ogranicza palenie , jest na diecie lekkostrawnej - ma niestety brzuszek i nie da sie go pozbyc :( bierze atorwastatin 20 mg i alluperinol 100 mg czy atorva odstawic ? powtorzyc badanie ? zmienic lekarza ? przygotowac sie na zawal serca czy udar mozgu? Dziekuje

Proszę stosować się do zaleceń lek. prowadzącego. Nie napisała Pani dlaczego mąż jest na diecie lekkostrawnej, a to może być znacząca informacja.
No i brzuszek.. brzuszek zawsze da się zgubić. Trzeba tylko bardzo chcieć i trzymać się zaleceń specjalisty.

Pozdrawiam i zapraszam na konsultacje on-line
www.poradnialubczyk.pl