Wyniki mammografii a wizyta u specjalisty

Już pięć razy robiłam mammografię ale nigdy nie byłam u lekarza z wynikami. Pierwszy raz robiłam prywatnie w wieku 43 lat, od razu wskazane było usg . Mam male torbielki. Raz miałam robioną biopsję torbielki ponieważ było wskazanie czy to jest torbiel zastoinowa i włókniak. Wynik niczego złego nie wykazał. Potem robiłam już z funduszu co 2 lata i zawsze piszą, że nie ma nic podejrzanego. Pytanie- czy ja powinnam pojść z wynikam do lekarza, jeżeli tak to do jakiego? Ewa.

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Witam,

proponuję przy okazji pokazać Pani dokumentację lekarzowi rodzinnemu. Jeśli coś wzbudzi jego wątpliwości skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko

Ten wynik jest oglądany przez lekarza i w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zostałaby Pani zaproszona na konsultację.