Uwypuklenie stożka gruczołowego w wyniku mammografii u 41-latki

Wynik mammografii 41-latki Witam, co oznacza wynik mammografii: gładkie uwypuklenie zarysu podstawy stożka gruczołowego. Poj. zwapnienia łagodne. Mikrozwapnień radiologicznie podejrzanych, pogrubień skóry nie stwierdza się. Niepokoi mnie pierwsza część opisu, nie rozumiem co oznacza uwypuklenie stożka gruczołowego?

Witam serdecznie,

Wynik badania mammograficznego jest wynikiem prawidłowym.
Ostateczna interpretacja wyniku należy do lekarza prowadzącego. Dlatego sugeruję aby udała się Pani do lekarza ginekologa w celu konsultacji.

Pozdrawiam.