Wynik mammografii 41-latki
Co oznacza wynik mammografii: gładkie uwypuklenie zarysu podstawy stożka gruczołowego. Poj. zwapnienia łagodne. Mikrozwapnień radiologicznie podejrzanych, pogrubień skóry nie stwierdza się.

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam. Badanie nie budzi niepokoju. Proszę zgłosić się z wynikiem do lekarza prowadzącego.
Witam serdecznie,
Opis badania mammograficznego świadczy o wyniku prawidłowym.
Dlatego sugeruję aby udała się Pani do lekarza ginekologa w celu konsultacji.
Pozdrawiam.