Dobre wyniki mammografii a guek na brodawce
Mam 53 lata, wykonałam mammografię, wynik jest prawidłowy, badanie nie wykazało zmian podejrzanych, natomiast wyczuwam guzek w obrębie brodawki, ???

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do ginekologa.