Mammografia i niebolesny guzek

Witam Miesiąc temu miałam wykonana mammografie , za pare dni idę na kolejne konsultacje związane z wynikiem badania mammografi,w prawej piersi wyczuwam guzek ok 2 cm raczej jest niebolesny ale czuje ze ,, cos tam jest,, Kilka dni temu pojawił sie delikatny wyciek z tej piersi i przyznam szczerze bardzo sie denerwuje

Bez oceny mammografii uzupełnionej USG nie można nic podejrzewać. W tej chwili jest Pani na etapie diagnostyki i lepiej poczekać do końca. Proszę nie nastawiać się na najgorsze. Poczekać.