Wyniki poziomu witaminy D

Chciałabym zapytać o wyniki mojej mamy,witamina d wynosi 5 gdzie norma wynosi 30-100, jaką dawkę tej witaminy powinna zażywać? natomiast chciałabym jeszcze zapytać o czym świadczy nadmiar wapnia we krwi? Dziękuję za odpowiedź, dodam ,że mama ma 65 lat

W naszej przychodni w tak dużych niedoborach dajemy tez zastrzyki domięśniowe