Wypadanie włosów i senność przy zdiagnozowaniu Hashimoto

Witam W grudniu minionego roku zdiagnozowano u mnie Hashimoto.Od stycznia endokrynolog przepisał mi Letrox 50 .Lek działał przez 1,5 mies .Czułam się bardzo dobrze TSH spadło mi do 0,5 ale od końca marca było już coraz gorzej.Znów przybrałam na wadzę , ciągłe zmęczenie,senność do tego stopnia,że nie mogłam dobrze funkcjonować w pracy.TSH podniosło się do 5,64 a włosy mi tak wypadają , że mam wrażenie , ze jeszcze dwa miesiące i zostane łysa.Jest gorzej niż było.Co mam zrobić?

ale to łagodna choroba :) Spokojnie: co 2-3 miesiące TSH i zmiana dawki aż będzie odpowiednia, potem kontrola co 6-12 m lub w razie nawrotu objawów = korekta dawki
Czyli spokojnie - będzie dobrze