Wypadanie zastawki mitralnej a nerwica

witam,ponad 17-lat temu stwierdzono u mnie nerwicę,potem że to wypadanie zast. mitralnej.Były leki .brałam.Teraz nawet niemogę czasami nawet wstać łóżka,cały czas jestem osłabiona.mam zawroty i bóle głowy,drętwieją mi dłonie,kark;mam drgawki mimowolne;super szybkie bicie serca,szybko się męczę choć jestem wysportowaną osobą czuję się jak osoba 80-letnia.Ps. mam pytanie w czasie nawet mAŁEGO WYSIŁKU CZERWIENIENIĄ MI DŁONIE, A KOSTKI BIELEJĄ.MAM 36 LAT POMÓŻCIE

Witam,

Pani objawy są niepokojące. Obawiam się też, że jeśli przez 17 lat nie była Pani skutecznie leczona może Pani brakować wiary w sens terapii. Proszę skonsultować swoje objawy z lekarzem. Ważne, żeby miała Pani przekonanie, że specjalista jest osobą kompetentną. Proszę zapytać o dobrego lekarza w Pani okolicy. Kwestie nerwicowe należy konsultować z psychiatrą. Proszę również rozważyć (wraz z lekarzem) podjęcie psychoterapii. Trzymam kciuki.

Pozdrawiam i życzę skutecznego leczenia.