Wyprowadzanie z Xanaxu

Mój lek.psych. chce wyprowadzić mnie z xanaxu, obecnie jestem na samym xanaxie od 3 miesięcy 1,5 mg na dobę i na noc lerivon 30. Dostałam teraz coaxil 2x dzien. po tabl. xanax lerivon30, kardiolog na dodatkowe skurcze nadkomorowe których jest prawie 4000 dał Lokren 1/4 tabl. tylko raz dzien. ze względu na to, że mam niskie cisnienie i puls. Czy ja mogę to wszystko razem przyjmować? Oni mi nie potrafią odpowiedzieć.Na ulotce pisze,że nie stosować tianeptiny z mianserini, to czemu tak mam ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.