Wypukliny na kręgosłupie

Mam problemy z kręgosłupem tak zwane wypukliny.lekarz rodzinny na starszył mnie że jak nic nie będę z tym robić to może mi grozić nawet paraliż. Konsultowałam to z innymi lekarzami zalecają dużo ruchu to akurat lubie i rehabilitacyje.próbuje ale nie wszystkie zabiegi są skuteczne . Proszę o poradę które najlepiej stosować.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zabiegi powinny być dobrane odpowiednio do aktualnego stanu klinicznego. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.