Wysoki poziom prolaktyny i wynik MR

Witam, Mam bardzo wysoki poziom prolaktyny. Robilam test kilkakrotnie I za kazdym razem wynik wychodzil 3 lub 4 razy poza norma. 2 tygodnie temu zrobilam MR przysadki mozgowej z kontrastem. Dzis dostalam opis z czego wyczytalam ze ''sygnal plata przedniego nieco niejednorodny''. Co to ozacza? Jestem umowiona do Endokrynologa ale wizyte mam dopiero w styczniu. Martwie sie bo nie wiem czy to cos powaznego. Prosze o porade.

Lek. Katarzyna Szymczak

To raczej nic poważnego, może się źle zakontrastowalo, na pewno nie świadczy o guzie przysadki.
Pozdrawiam