Wystająca kość w czaszce od urodzenia
Witam moje pytanie jest takie mam od urodzenia z prawej strony zniekształconą czaszkę ostatnio wyczułem u siebie taką jakby wystającą kość , możliwe że miałem już to od urodzenia i nie zwracałem na to uwagi lecz teraz zwróciłem i jestem bardzo zaniepokojony rok temu miałem robiony rezonans magnetyczny głowy i wyszło wszystko w porządku od jakiegoś czasu również mam zatkane ucho co jest ze mną nie tak ? podejrzewam u siebie nerwicę lecz to na głowie strasznie mnie martwi dziękuje za odp Pozdr

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Nie mam możliwości oceny zmiany, która tak Pana zaniepokoiła, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem, chociaż w sytuacji braku objawów i zmian w wyniku rezonansu magnetycznego nie niepokoiłbym się za nadto.
Szanowny Panie, wszyscy pewnie Panu mówią, że nie ma czym się martwić, ale to i tak nie daje Panu spokoju i boi się, Pan, że coś złego Pana spotka. W takich sytuacjach zalecam konsultację u fachowca, który nie tylko zainteresuje się problemami pana ciała, ale jest też specjalistą od problemów duszy. W Gdańsku z pełnym zaufaniem rekomenduję psychoterapeutów z Ośrodka Psychoterapii Integratywnej w Gdańsku (http://www.terapia.gda.pl/).
Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski