Wystająca kość w czaszce od urodzenia

Witam moje pytanie jest takie mam od urodzenia z prawej strony zniekształconą czaszkę ostatnio wyczułem u siebie taką jakby wystającą kość , możliwe że miałem już to od urodzenia i nie zwracałem na to uwagi lecz teraz zwróciłem i jestem bardzo zaniepokojony rok temu miałem robiony rezonans magnetyczny głowy i wyszło wszystko w porządku od jakiegoś czasu również mam zatkane ucho co jest ze mną nie tak ? podejrzewam u siebie nerwicę lecz to na głowie strasznie mnie martwi dziękuje za odp Pozdr

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości oceny zmiany, która tak Pana zaniepokoiła, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem, chociaż w sytuacji braku objawów i zmian w wyniku rezonansu magnetycznego nie niepokoiłbym się za nadto.

Szanowny Panie, wszyscy pewnie Panu mówią, że nie ma czym się martwić, ale to i tak nie daje Panu spokoju i boi się, Pan, że coś złego Pana spotka. W takich sytuacjach zalecam konsultację u fachowca, który nie tylko zainteresuje się problemami pana ciała, ale jest też specjalistą od problemów duszy. W Gdańsku z pełnym zaufaniem rekomenduję psychoterapeutów z Ośrodka Psychoterapii Integratywnej w Gdańsku (http://www.terapia.gda.pl/).

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski