Wystająca narośl z odbytu i krew podczas oddawania kału

Witam. Od nie pamiętnych czasów mam w odbycie wystające mięso,czasami jak się wypróżniam to boli i czasem(żadko) poleci krew..nie wiem co to jest a mam to od dziecka,nie byłam z tym u lekarza bo niestety się wstydzę. A chemoroid raczej to nie jest bo one po pewnym czasie znikają,ale brałam jakieś czopki(na chemoeoidy) bo myślałam że pomogą ale tak się nie stało,a od nie dawna zauważyłam że tego mięsa wyszło jakby więcej...co to moze być???

Witam. Opis zmian wskazuje że mamy do czynienia właśnie z hemoroidami - w zaawansowanym stadium nie mają one jednak tendencji do chowania się. Najskuteczniejszą metodą usuwania tego rodzaju zmian jest leczenie operacyjnego. Przed podjęciem jakiegokolwiek postępowania konieczna jest jednak bezpośrednia ocena lekarska.