Wzdęcia u 5-tygodniowego dziecka

Witam.mam 5 tygodniowa corke ktora ma straszne wzdecia.zmienialam mleko,przepajam ja i daje kropelki na wzdecia.i nic.kupke ma normalna a mimo tego ma problemy z wyprozniwniem sie.zauwazylam rowniez ze podczas checi wyproznienia prostuje nozki i sie napina.przez to gdy kupa chce qyjsc ona zaciska odbyt i nie robi jej.wyladowalam juz na oddziale dzieciecym ale stwiwrdzili ze ma kolke jelitowa.prosze o pomoc bo widze ze mala ciwrpi a ja nie siem juz co mam robic.

proszę nosić ją w pozycji fasolki z kolankami przypartymi do brzuszka ,kołysać góra dół, robić ćwiczenia nóżkami tzw rowerek .