Z czego mogą wynikać takie ataki w nocy?

Witam mam pytanie miewam tak ze sie budze w nocy łapie wdech dostaje ataku pulsu podnosi mi sie ciśnienie do 160/100 puls 140 nieraz 150 uderzeń trwa to około 20 minut i samoczynnie wszystko opada dodam ze jak byłem u kardiologa to ekg nic nie wykazalo , zawsze mam niski puls wieczorami jak się kłade do lóżka miedzy 47 a 54pulsoksymetr tak pokazuje natomiast podczas snu ubieram smartwatch i nieraz pokazuje mi wartosc 37 pulsu i potem wzrost nagły na 60 czy to arytmia? Dodam ze jak leże ciśnienie nieraz mam 110/65 moze to byc tak ze podczas snu mi spadnie cisnienie badz puls i dlatego mnie to wybudza i dostaje ataku paniki? [Puls i cisnienie] bo moze to nie jest nerwica zaburzenia lękowe

Witam Pana,

Opisane przez Pana problemy, wybudzanie się z lękiem, ataki paniki

i pozostałe objawy mogą wskazują zaburzenia lękowe z atakami paniki,

które często przyczyniają się do odczuwania różnych nieprzyjemnych

objawów psychicznych i somatycznych.

Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas

osobistej konsultacji po wnikliwym przyjrzeniu się różnym

sytuacjom i wydarzeniom na przestrzeni Pana życia.

Aby skutecznie wyleczyć ataki paniki i zaburzenia lękowe,

należy dotrzeć do źródła problemu i na tej podstawie opracować

właściwą metodę terapii.

Zachęcam Pana do podjęcia odpowiedniej psychoterapii.

Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami jak i przyczynami

Pana ataków paniki i zaburzeń nerwicowych oraz ich konsekwencjami,

dzięki czemu odzyska Pan spokój równowagę wewnętrzną i radość życia.

Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,

to zapraszam do kontaktu.

Istnieje możliwość konsultacji online,

np. za pośrednictwem komunikatora Skype.

Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,

psycholog,

e-mail: psycholog24x@gmail.com

tel. 505 075 298,

https://psycholog24online.pl/