Czy bezpieczne jest przyjmowanie tego leku przy takim pulsie?

Witam mam problemy z zaburzeniami lękowymi atakami paniki w nocy przeważnie dostaje ataki .kiedyś miewałem raz na miesiąc i stosowałem doraźnie sedam 1,5mg pól tab. teraz byłem u psychiatry dał mi lek dulsevia 30mg 4 dni go stosowałem i codziennie dostawałem ataku i ciśnienia 160/100 a tętno 150 uderzeń odstawiłem lek dal mi mozarin 10mg pierwszy tydzien zalecił 5mg po tyg wejśc na 10mg i kazał w razie ataków dołożyć sedam 1,5mg zauważyle ze jak zazywałem ten lek o godz 20 to kolo 23:30 badz 24 w nocy budziłem sie i dostawalem ataków też dzień w dzień jezdzilem do szpitali lecz wyniki krwi wszysykie ok ekg tez ok mowią nerwica pp tym leku mozarin odczuwam problemy z wytryskiem zawroty głowy i yo następnego dnia rano i uczucie języka poparzonego ogólnie mam tak że jak kłade sie do łózka wieczorem mam puls w granicach 50-56 czy to bezpieczne? Podczas snu pokazuhe mi nawet nieraz 42 nie że cały czas ale to jest ta najniższa wartośc 2x trafiło się 37 dodam że nie jestem sportowcem i od zawsze mam taki niski puls czy to bezpieczne brać te leki przy tak niskim pulsie? Chcem jeszcze holter ubrać na 24h ale miesiąc musze czekać jak mówicie brac te leki? Bo coś piszą ze mogą wydłużyć qt w ekg i sie boje brać bo mam niski puls gdy kłade sie do łóżka

Witam Pana,

Jeżeli przeprowadzone badania nie wykazały u Pana schorzeń

somatycznych a lekarz stwierdził zaburzenia lękowe z atakami paniki,

to trzeba je jak najprędzej wyleczyć.

Każdy lęk, również ten o własne zdrowie, przyczynia się do odczuwania

różnych nieprzyjemnych objawów somatycznych.

Jednak koncentrowanie się nawet na niewielkich dolegliwościach

powoduje, że lęk o zdrowie i o własne życie narasta i co raz trudniej

go ujarzmić, a to może doprowadzić nasilania objawów.

Zaburzenia lękowe i ataki paniki są w pełni uleczalne na drodze

odpowiednio dopasowanej psychoterapii.

Żeby Panu pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę Pana problemu,

dotrzeć do przyczyny Pana lęków o zdrowie i na tej podstawie opracować

właściwą metodę terapii.

Zachęcam Pana do podjęcia odpowiedniej psychoterapii.

Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami jak i przyczynami

ataków paniki i zaburzeń lękowych oraz ich konsekwencjami, dzięki czemu

odzyska Pan równowagę wewnętrzną, spokój i radość życia.

Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,

to zapraszam do kontaktu.

Istnieje możliwość konsultacji online,

np. za pośrednictwem komunikatora Skype.

Hanna Markiewicz,

psycholog,

e-mail: psycholog24x@gmail.com

tel. 505 075 298,

https://psycholog24online.pl/