Z czego może wynikać moje złe samopoczucie?

Dzień dobry, od ponad tygodnia mam niepokojące mnie objawy. Zaczęło się od bólu głowy który trwał 2 dni, miałam krótkie kłucia w różnych kościach np. kilkadziesiąt sekund w nadgarstku, sekundę później w nodze. Dziś rano wystąpił silny ból brzucha na dole połączony z biegunką, teraz głowa mnie nie boli ale jest jakby ciężka cały czas. Czasami mam wrażenie że mam spięta szczękę, bok głowy, kark. W ciągu tego czasu kilka razy miałam takie dziwne uczucie, gdy nagle nadchodził mnie taki niepokój, bezsilność, że na pewno jestem na coś chora, jadłam i nagle robiło mi się niedobrze przez to uczucie. Pomijając te objawy, od dłuższego czasu jestem często śpiącą. Nie mam gorączki. Jestem kobietą i mam 19 lat dziękuję za poradę

Niezbędne jest pełne zebranie wywiadu z Panią oraz badanie przedmiotowe, aby cokolwiek ustalać. Proponuję pójście do swojego lekarza rodzinnego jeżeli sytuacja Panią niepokoi. Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.