Z jakich przyczyn można mieć uczucie twardości dolnej części brzucha?

Z jakich przyczyn można mieć uczucie twardości dolnej części brzucha? Nie jestem w związku, ani nie współżyję z nikim. Z odżywianiem, to staram się dobrze jeść. Mało jem, ale nie aż tak bardzo. Z piciem jest różnie. Mimo ćwiczeń i treningów pływania oraz biegania nic się nie dzieje, co jest nie do zniesienia. Ma to coś wspólnego z chorobami np. tarczycy czy z odżywianiem się?

Witam serdecznie,

Bez badań ciężko jest ustalić przyczyny dolegliwości które Pani opisuje. Najlepiej skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu który skieruje Panią na odpowiednie badania.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk