Zaawanowana artroza i zakażenie gronkowcem

Witam! Chciałam się zapytać, czy w przypadku gdy pacjent ma zaawanowaną artrozę i wykryto u niego zakażenie gronkowcem istnieje możliwość operacji lub chociaż rehabilitacji? dotychczas mąż wszędzie spotykał się z odmową. co jest przyczyną? czy już do końca będzie niepełnosprawny?

Nie podała Pani gdzie jest zlokalizowany gronkowiec oraz czego dotyczy artroza (domyślam się, że stawów?) Rehabilitację prowadzi się w każdej sytuacji, czasami konieczna jest stała współpraca z lekarzem. Przy podatności na zakażenia u Pani męża, wystarczy jak fizjoterapeuta stosuje jednorazowe rękawiczki oraz maseczkę.